SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza”
ul. Lwowska 12
20-128 Lublin
NIP: 7122612009, KRS: 0000012817, REGON: 431355904

 

e-mail: info@falkon.co

ORGANIZATORZY

Koordynator Główny

Daniel Furlepa
daniel.furlepa@falkon.co

Zastępca koordynatora – Joanna Pryzowicz
Wsparcie finansowe – Paweł Dąbski
Sponsoring – Wojciech Danilczuk
Specjalista ds. Wystawców – Monika Mieleszko
Specjalista ds. sklepiku konwentowegoAlan Nadolny

Koordynator ds. Akredytacji

Hubert Pietras
hubert.pietras@falkon.co

Zastępca Koordynatora – Mateusz Zaroń
Organizator ds. Akredytacji i Szatni – Patrycja Cajzer
 Specjalista ds. Akredytacji – Kamila Wojciechowska
Specjalista ds. Akredytacji – Karolina Zielińska

Koordynator ds. Promocji

Karolina Wnuk
karolina.wnuk@falkon.co

Zastępca Koordynatora/Organizator ds. Działu DTP – Krzysztof Abramowski
Organizator ds. Dokumentacji graficznej – Aleksandra Ratyńska
Specjalista ds. Copywritingu – Weronika Trojanowska
Specjalista ds. Copywritingu – Przemysław Wańtuchowicz
Specjalista ds. Korekty – Mateusz Tutka
Specjalista ds. Korekty – Joanna Poliszuk
Specjalista ds. Korekty – Aleksandra Stronkowska
Specjalista ds. Korekty – Viktoria Kopaczewska
Specjalista ds. Grafiki  – Jerzy Górski
Specjalista ds. Grafiki – Paweł Gęszka
Specjalista ds. Grafiki – Alicja Drygałło
Specjalista ds. Ilustracji – Mateusz Kaczoruk

Koordynator ds. Programu

Maciej Pitala
maciej.pitala@falkon.co

Zastępca Koordynatora – Damian Olszewski, Magdalena Stonawska
Organizator ds. Games Roomu – Wojciech Mikołajczak i Grzegorz Laskowski
Organizator ds. RPG – Zuzanna Kadlcik
Organizator ds. LARP-ów – Magdalena Kujda
Organizator ds. Bloku popularno-naukowego – Maja Hnatiuk
Organizator ds. Gier KonsolowychPiotr Krysa i Damian Rejniewicz
Organizator ds. Pisarzy i spotkań – Elżbieta Scholz
Organizator ds. Mangi i Anime – Rafał Kamiński
Organizator ds. Bloku Komiksowego – Marcin Andrys
Organizator ds. Bloku Dziecięcego – Monika Rzucidło
Organizator ds. Punktu Informacyjnego – Beata Fajt, Ewa Witczak i Michał Misztal
Organizator ds. Wolontariuszy Programowych – Michał Nieznaj i Jakub Zarzeczny
Organizator ds. Sceny – Jan Przemysław Drabik
Organizator ds. Cosplay – Alicja Drygałło
Organizator ds. Atrakcji towarzyszących i Falkon Areny – Barbara Księska i Petros Kwiatkowski
Organizator ds. Warsztatów – Karolina Grzeszczak
Organizator ds. Geek ZoneMagdalena Stanowska i Maja Hnatiuk
Organizator ds. VIP RoomuAnna Łuczak

Koordynator ds. Kadr i Logistyki

Maciej Bryła
maciej.bryla@falkon.co

Zastępca Koordynatora Kadr i Logistyki ds. KadrBarbara Zając
Zastępca Koordynatora Kadr i Logistyki ds. Logistyki
Michał Socha
Organizator ds. Obsługi w szkole programowej – Piotr Ostrokulski i Grzegorz Gałan
Organizator ds. Obsługi w szkole noclegowej – Mariusz Skalski i Monika Wojcieszek
Organizator ds. Sekcji Kontroli Bezpieczeństwa Uczestników  – Krzysztof Charchuła i Karol Jaworski

Organizator ds. Grupy Szybkiego Reagowania– Karolina Rita Szydłowska, Adam Krzaczek
Organizator ds. Wsparcia IT – Tomasz Szarek i Sebastian Ciołek
Organizator ds. Red Roomu, Zaopatrzenia i Magazynu – Melania Pełczyńska i Katarzyna Nastaj
Organizator ds. Call Center Patryk Wawrzeński i Konrad Węgrzecki

Email marketing powered by FreshMail