ORGANIZATORZY

Koordynator główny

Daniel Furlepa

­ Zastępca Koordynatora Głównego – ­ Joanna Pryzowicz

­Zastępca Koordynatora Głównego ds. Sponsoringu ­ – Wojciech Danilczuk

­ Wsparcie finansowe – ­ Paweł Wójcik

Dział Programu

Koordynator ds. Programu

Witold Zakrzewski

Zastępcy Koordynatora ds. Programu – Paweł Dąbrowski i Tomasz „Szater” Palak

Organizator ds. Bloku Artystycznego – Mateusz „Królik” Psiuk

Organizator ds. Bloku Dziecięcego – Magdalena „Lenay” Filip

Organizator ds. Gier Planszowych – Szymon „Szajbus” Szarek

Organizator ds. DMGP – Adrian Winsztal

Organizatory ds. Sesji RPG i NERDa – Grzegorz „Persi” Persona i Wiktor „Chochlik” Zaborowski

Organizator ds. punktu informacyjnego – Khaled Salameh

Organizator ds. Mangi i Anime – Rafał „Raplo” Kamiński

Dział Promocji

(Promocja, Patroni, Kontakt z mediami)

Koordynator ds. Promocji

Karolina Wnuk

 

Zastępca Koordynatora/Organizator ds. DTP – Krzysztof Abramowski

Organizator ds. Grafiki  – Mateusz Furlepa

Organizator ds. Grupy Fotograficznej – Karolina Rybak

Dział ds. Social Media – Weronika Trojanowska, Przemysław Wańtuchowicz

Dział ds. Korekty – Joanna Poliszuk, Aleksandra Stronkowska, Mateusz Tutka

Grafiki promocyjne przygotował Mateusz Kaczoruk.

 

Dział Logistyki

(Logistyka, Obsługa)

Koordynator ds. Logistyki

Maciej Bryła

Logistyka

Zastępca Koordynatora ds. Logistyki – Marek Lebioda

Organizator ds. Red Roomu – Jan Startek

Organizator ds. Zaopatrzenia i Magazynu – Melania Pełczyńska

Organizator ds. Grupy Szybkiego Reagowania – Jakub Kazimierczak 

Obsługa

Organizator ds. programu – targi – Marcin Nieznaj

Organizator ds. KPP – Przemysław „Kolano” Drabik

Organizator ds. Szkoły Programowej – Piotr Ostrokulski

Organizator ds. Szkoły Sleepowej – Mariusz Skalski

Dział Finansów

Zastępca Koordynatora Głównego/ Koordynator ds. Finansów

Paweł „Koala” Wójcik

Akredytacja

Organizator ds. Akredytacji – Patrycja „Shi” Cajzer

Sekcja Kas
Zastępca Organizatora ds. Akredytacji – Hubert Pietras

Sekcja Szatni i Bagażowni
Organizator ds. Szatni i Bagażowni – Adrian „Leszek” Rogala

Dział Rozliczeń

Zastępca Koordynatora ds. Finansów / Organizator ds. Rozliczeń – Łukasz „Marian” Marianowicz

Sekcja dokumentów i wypłat
Zastępca Organizatora ds. Rozliczeń – Marcin „Motyl” Andrys

Email marketing powered by FreshMail