Koordynator główny

Mateusz „Królik” Psiuk

mateusz.psiuk@falkon.co

              Asystent koordynatora – Katarzyna Nastaj

Dział Programu

Koordynator ds. Programu

Maciej „Toudi” Pitala

maciej.pitala@falkon.co

 

Zastępca Koordynatora ds. Programu – Damian „Lemur” Olszewski   damian.olszewski@falkon.co

Zastępca Koordynatora ds. Programu – Magdalena „Lierre” Stonawska   program@falkon.co

Organizator ds. Obsługi Gości – Elżbieta „Kura” Schulz

Organizator ds. Stoisk Programowych – Mikołaj Mrozik   program@falkon.co

Dział Promocji

Koordynator ds. Promocji

Patryk Sztajdel

patryk.sztajdel@falkon.co

 

Rzecznik prasowy – Agata Ścibura   agata.scibura@falkon.co

Organizator ds. Grafiki  – Karolina „Panda” Zielińska

Organizator ds. dokumentacji Fotograficznej – Karolina Rybak   karolina.rybak@falkon.co

Dział Marketingu

Organizator ds. Marketingu

Krzysztof „Krzyś-miś” Księski

sponsorzy@falkon.co\wystawcy@falkon.co

Specjalista ds. Sponsorów – Grzegorz Persona   sponsorzy@falkon.co

Specjalista ds. Wystawców – Damian Podoba      wystawcy@falkon.co

                Specjalista ds. obsługi technicznej wystawców – Michał „Ryba” Rybak

 

Dział Obsługi

Koordynator ds. Obsługi – Marcin Nieznaj

marcin.nieznaj@falkon.co

 

Zastępca koordynatora ds. obsługi –  Konrad „Harry” Węgrzecki   konrad.wegrzecki@falkon.co

Organizator ds. Wolontariuszy – Karolina „Rita” Szydłowska   wolontariat@falkon.co

Dział Logistyki

Koordynator ds. Logistyki – Marek „Daimon” Gawlik

logistyka@falkon.co

Zastępca Koordynatora ds. Logistyki – Rafał Furman

Zastępca Koordynatora ds. Logistyki – Arkadiusz Surma

Dział Finansów

Koordynator ds. Finansów – Damian Jarznicki

damian.jarznicki@falkon.co

 

 Zastępca Koordynatora ds. Finansów – Paweł Dąbrowski    paweł.dabrowski@falkon.co

 Zastępca Koordynatora ds. Akredytacji – Hubert Pietras      hubert.pietras@falkon.co

Dział E-sportu

Organizator ds. E-sportu – Jarosław Gawlik

e-sport@falkon.co

 

Zastępca organizatora ds. E-sportu – Damian Domański   e-sport@falkon.co

Zastępca organizatora ds. E-sportu – Mateusz „load” Kostyła    e-sport@falkon.co

 

 

 

Email marketing powered by FreshMail